neděle 4. února 2018

Od všeho trošku.

Krásný den Vám všem :)!

Dnes u nás na Moravě v pochmurném celku upršeném dni, až se mi stýská po jaru! Dnes tak trošku "od všeho trošku" neboť se mi nahromadila v notebooku hromádka fotek, které bych chtěla dát do jednoho článku.

Toto je moje hromádka nejmilejších svetrů, které jsem si nedávno třídila, a chtěla trošku ukázat, ať se nebojíte světlých barev, zvlášť v tomto zimním období! Já zbožňuji tmavé barvy, jsem okouzlena odstínem každé z šedých a černé, ale světlé svetříky jsou božské, co na ně říkáte? Máte rádi světlé barvy? Pro zvlášť v zimě mi připadají kouzelné, neboť je mám nějak spojené se zimním obdobím, ale taky eleganci a něžnosti...:) Jsou takové "cute" jak se říká :).


Od světlých barviček k těm svůdně tmavým, co říkáte na značku Calvin Klein? Máte už od ní něco? Moje hromádky zrovna neobsahují všechno z těchto značek, mám snad nějaké to tričko a chtěla jsem Vám hlavně ukázat tento božský parfém! Je famózní, jeho cena není ani nejvyšší, ulovíte ho bez problému do tisícovky, a to musím povědět, že když budete šikovní i v podstatě za nižší cenu :).
Holky, design fantastický, okatý, k nakousnutí :). Mám ráda matné věci, líbí se mi jeho matný vzhled, to je mi sympatické, velikost, tvar, jednoduchost v eleganci, co musíte mít na své z poliček.

Pokud jste fanoušky kořeněných, svěžích, svůdných, elegantních, uhrančivých a ne sladkých vůní, necháte se jim unést stejně jako já... Už s ním máte některá zkušenost?


A teď už v poslední řadě jsem Vám chtěla ukázat jeden z famózních odstínu červených palet od Douglas. Už ho vlastním trošku déle a abych pravdu řekla, možná mu budu věnovat článek ještě jeden, protože by si zasloužil samostatnou pozornost :)Mrzí mě, že Vám ho zatím nemůžu představit detailněji než na těchto dvou fotkách, ale věřte mi, zaslouží si detaily :)! Proto ho můžete čekat brzy v jednom z dalších článků o kosmetice. Upřednostňuji ho proto, protože je to snad první matná rtěnka na rty, která se neobtiskuje! Testovala jsem ho víckrát, a musím říct, že vypadá opravdu skvěle, když pijete vínko a na skleničce nenecháte za sebou obtisk Vašich rtů. Budí pozornost :)... o tom žádná!A věřím, že téměř každá z Vás považuje za své "favourite" červené laky na nehty, červené spodní prádlo, červené doplňky, jako např., já nedám dopustit na svůj červený, na sluníčku třpytivý obal na mobil! Proto o něm víc v dalším článku, jeho nanesení, délce trvání, parádě co způsobí, o chvilku v blogovém postu :)!


Krásnou pohádkovou neděli Vám všem a těším se na Vaše komentáře! Jaký je Vás neoblíbenější parfém? Taky si užíváte, když konečně natrefíte na něco, co Vám padne? :)

Krásný den a mnohem víc! 

16 komentářů :

 1. Ten červený odstín ti moc sluší :)
  Já asi nejoblíbenější parfém úplně nemám, střídám jich třeba 6, pak najdu zase nějaký nový, který mi zavoní a koupím si ho. Takhle to jde pořád dokola :D

  www.ftcfblog.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 2. In love with your flatlays.
  Youtube: https://goo.gl/C5MYWu
  Blog: http://www.easys-tyle.com/

  OdpovědětVymazat
 3. Odstín té rtěnky je totální pecka a hrozně ti sluší:). Ten parfém vypadá úžasně!
  Měj se krásně!
  Windy pink style

  OdpovědětVymazat
 4. Ten odstín rtěnky je naprosto božíí!

  OdpovědětVymazat
 5. Great post! I follow you, follow me back pls <3
  http://jelenaaak.blogspot.rs/

  OdpovědětVymazat
 6. Od CK je pro mě the beast One ♥ Ten pánský tón se mi moc líbí, byla to vlastně jediná Unisex vůně kterou jsem kdy měla...

  OdpovědětVymazat
 7. Hello dear, great post.
  I really like Calvin Klein!

  My Tester Mania

  OdpovědětVymazat
 8. Ta červená rtěnka je božská!!! Vůně od CK moc neznám, ale očuchám si jí :). BEAUTYPUSINKA

  OdpovědětVymazat
 9. Such cool haul. Greetings! I love your makeup, you look so pretty.

  OdpovědětVymazat
 10. Krásne farby! Obdivujem výraznú farbu rúžu. :) Je vážne nádherný.

  OdpovědětVymazat
 11. amazing products. I love it ♥


  Beijinhos
  n. // www.fashionjacket.com.br

  OdpovědětVymazat
 12. Great post dear :) ♥

  janalukic.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 13. Hello,

  So beautiful !

  Sarah, http://www.sarahmodeee.fr/

  OdpovědětVymazat
 14. Odstín rtěnky je perfektní, moc ti to sluší :)
  Calvin Klein značku mám ráda, mám od ní spodní prádlu a jednu sportovku. Parfém vypadá moc zajímavě! :)

  Elis
  http://fragmentsfrommylife.blog.cz/

  OdpovědětVymazat
 15. The Love of Beauty is a woman's nature, three-point looks and seven-point dress.
  Here are women's clubs,Diamond Jewelry,Brand Handbags , fashion Dresses, sexy swimsuits you like, you want to choose.

  https://imiyavogue.blogspot.com/

  OdpovědětVymazat